Ważny tydzień
Posted on: 2 listopada 2016

Ubiegły tydzień obfitował w istotne dla Stowarzyszenia wydarzenia.
W poniedziałek 23.10.2016 r. otrzymaliśmy informację, że po uzupełnieniu braków formalnych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu powołany został Zespół do merytorycznej oceny wniosku o dofinansowanie kosztów utworzenia i działalności warsztatu.

We wtorek 24.10.2016 r. przedstawiciele Zarządu byli u Starosty Powiatowego w sprawie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębiakach z informacją, że wszystkie braki formalne zostały uzupełnione i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie rozpoczęło merytoryczna ocenę wniosku. Zostaliśmy ciepło przyjęci w Starostwie.
W środę 25.10.2016 r. otrzymaliśmy Postanowienie Sądu Rejonowego w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o zmianie adresu siedziby na Dębiaki 46, 39-333 Sarnów oraz o przyjęciu zmian w Statucie.
Serdecznie dziękujemy firmom, które odpowiedziały na nasze prośby o wsparcie działań zmierzających do otwarcia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębiakach. Wielkie wyrazy wdzięczności należą się (w kolejności alfabetycznej) Firmom:
ANKOL SP. Z O.O.
CMT-TECH Bogdan Duszkiewicz
FCA SP. Z O.O.
FORMAPLAN KOMPONENTY SP. Z O.O.
MARKPOL USŁUGI TRANSPORTOWE
P.W. R&S RĄCZKA SPÓŁKA JAWNA
SPÓŁDZIELNIA TELEKOMUNIKACYJNA OST
Dzięki ich pomocy mogliśmy opłacić koszty przyłącza elektrycznego w budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębiakach.

 

 

 

 

 

Źródło zdjęcia na miniaturze: https://commons.wikimedia.org/wiki/File%3AMielec-starostwo.jpg