Przedstawienie podczas Światowego Dnia Zespołu Downa
Posted on: 8 maja 2016

Fotorelacja z przedstawienia, które nasi podopieczni wystawili z okazji obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa w SOSW im. Królowej Jadwigi w Mielcu 19 marca bieżącego roku. Zapraszamy do obejrzenia!

Światowy Dzień Zespołu Downa obchodzony był w Mielcu pod hasłem “Moi przyjaciele, moja społeczność” – korzyści z integracyjnego środowiska dla dzisiejszych dzieci, jutrzejszych dorosłych.

Organizatorami tego wydarzenia byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mielcu im. Królowej Jadwigi oraz rodzice osób z zespołem Downa – w tym nasi członkowie.

W programie wydarzenia znalazły się następujące punkty: spektakl, który przygotowali nasi podopieczni, warsztaty artystyczne, gry i zabawy dla dzieci, porady specjalistów, możliwość wymiany doświadczeń, poczęstunek, spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz prezentacja sesji zdjęciowej wykonanej w markecie TESCO i na Placu AK, dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Piekarskiej oraz Pana Tadeusza Talarka – profesjonalnych fotografów, którzy podjęli się tego niełatwego zadania.

Poniżej materiał filmowy:

oraz fotorelacja:
otwarcie

na scenie 2

duet

na scenie 3

na scenie 4

tort